Atletický den OU Vyšehrad
04. 09. 2020 se konal první letošní den plný atletiky. Stadion Děkanka hostil bezmála 70 žáků a žákyň OU Vyšehrad. Na pořadu dne byl atletický víceboj (100m, skok daleký a vrh koulí). Po důsledném rozcvičení se soutěžilo ve třech skupinách, které se postupně protočily na všech disciplínách. Snad si všichni odnesli krásné zážitky a pocit dobře odvedené práce… 🙂

info@ouvysehrad.cz
224 921 825