Vánoční jarmark

Dne 15.12.2022 se v budově školy uskutečnil DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A VÁNOČNÍ JARMARK. Návštěvníci školy si mohli prohlédnout prostory školy a pracoviště odborného výcviku a zároveň zakoupit různé drobné výrobky, které dělali žáci se svými učiteli.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A VÁNOČNÍ JARMARK

Dne 15.12.2022  od 9.00h. do 16.00h. se uskuteční v budově školy DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A VÁNOČNÍ JARMARK.  Návštěvníci školy si budou moci prohlédnout prostory školy a pracoviště odborného výcviku. Zájemci o vzdělávání zde dostanou veškeré  informace o přijímacím řízení a  vzdělávání na škole. V rámci vánočního JARMARKU si bude  možné  zakoupit různé drobné výrobky, které dělali žáci se svými učiteli v rámci odborného výcviku. Ve školní restauraci  bude k zakoupení drobné občerstvení.

Odborná exkurze do Horního Rakouska ve znamení sladkostí

Kreativní dílna ve světě perníků v Bad Leonfeldenu nebo futuristické muzeum chleba Astenu, to byly hlavní atrakce zájezdu do sousedního Rakouska. Nemohli jsme ani vynechat firemní prodejnu Haribo. Ačkoli den začínal vydatným deštěm, skvělá nálada všech přispěla k hladkému průběhu zájezdu. V prostorách firmy Kastner jsme se cítili jako doma, vlastnoručně zdobené perníčky jsou milou vzpomínkou. Krátký přejezd do muzea kuriozit věnovaných chlebu nenechal na sebe čekat. Už z dálky nás vítal nadýchaný pecen chleba. Německý jazyk nebyl překážkou, český audio systém nám pomohl. Plni zážitků jsme nezapomněli ani na své blízké – želatinovým sladkostem jen tak někdo neodolal. Tak doufejme, že za rok…