Schola Pragensis

Škola se zúčastnila výstavy středních škol Schola Pragensis 2017. Žáci školy zde ukazovali činnosti, kterým se učí  v oborech vzdělání na naší škole. Fotogalerie z veletrhu škol Schola Pragensis

Účast na turnaji ve stolním tenisu

Ve dnech 8. – 9. 11. 2017 jsme se zúčastnili jubilejního 25. ročníku mistrovství České republiky ve stolním tenisu v Hradci Králové. Náš 3- členný tým reprezentantů srdnatě bojoval a na stupních vítězů se objevila žákyně Lucie L., která obsadila celkové 3. místo. Turnaj měl jako již tradičně velmi silné obsazení, nechyběli reprezentanti ČR, kteří na nedávném mistrovství světa vybojovali cenné kovy. Proto si úspěchu Lucie velice ceníme!

Turnaj ve futsalu

Dne 25. 10. se uskutečnil tradiční turnaj ve futsalu – Přebor Prahy 2017. Naši školu reprezentovalo 7 sportovců a nepodařilo se obhájit vítězství z předešlého roku. Celkově obsadil náš tým 3. místo. Turnaj se konal na SOŠ stavební a zahradnická za účasti třech týmů.